Anasayfa | Bayi Menüsü | İletişim | Site Haritası | Hakkımızda  
Bu kitap, evrim “teorisi”nin gerçek olduğuna yani bilimin herhangi bir gerçeği kadar su götürmez bir gerçek olduğuna dair kanıtların kişisel bir özeti.
Son çıkan kitapları görmek için tıklayın...En çok satan kitap listesini görmek için tıklayın...Kitap kategorilerini Görmek için tıklayın...
 
için  


Sitemizde kayıtlı 75.000 kitabı isim, barkod, yayınevi, kategori, yazar, arka kapak yazısı ve orjinal isim'e göre arayıp bulabilirsiniz.

Suçlamalara Karşı Gerçekler
Hayal
Soğuk Kahve
Son Şans'a Hoş Geldiniz
Sabah Uykum
Aşk Terapi
Bukre
Hitler'in Şirret Kadınları
Deşifre!
Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde


Sanrılar ve Düğümler
Ölme Üzerine Bir İnceleme - Bireysel Bütünl
Siyonizmin Dönüşleri
Kafka - Utanç ve Suçluluğun Şairi
Kafes
Türkiye'nin 68’i
İçindeki Sen
Türk Motifleriyle Mandala
Aç Gözlerini
Müphem Bir Kadının Feminist Biyografi ile K

Banu MAHİR
Yazarın sistemimizde kayıtlı 1 kitabı var
F. Banu MAHİR; 1956 yılında İstanbul' da doğdu. İstanbul Alman Lisesi' ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümünde yüksek öğrenime başladı. 1980' de Avrupa Sanatı, Türk-İslam Sanatı ve Bizans Sanatı sertifikalarıyla Alman Dili Ve Edebiyatı hazırlık sertifikasını alarak Osmanlı Minyatür Sanatında Abdullah Buharî' nin Yeri başlıklı teziyle lisans eğitimini tamamladı.
1984 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sanat Tarihi Anabilim Dalında verdiği Osmanlı Resim Sanatında Saz Üslûbu konulu teziyle doktor ünvanını aldı. 1985-96 yılları arasında İstanbul Topkapı Sarayı Müzesinde araştırmacı olarak çalışarak önemli sergilerin hazırlanmasında görev aldı; İslam kitap sanatıyla ilgili ulusal ve uluslararası yayınlar yaptı.
1997 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümünde ders vermeye başladı. 1998' de doçent ve 2004' te profesör ünvanını alan F. Banu MAHİR, halen aynı üniversitede öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.


Yazarın Kitapları
1. Osmanlı Minyatür Sanatı - 2005
Banu MAHİR
Kabalcı Yayınevi - İnceleme Dizisi
25 TL
9786055272067

Yazarın En Çok İncelenenleri
1. Osmanlı Minyatür Sanatı - 2005
Banu MAHİR
Kabalcı Yayınevi - İnceleme Dizisi
25 TL
9786055272067

Oluşturulma süresi 1531 milisaniye